Skelbimai

 

Birželio 14 d., trečiadienį, nuo 14.30 iki 16.30 val. Ąžuolų giraitės parke Adomo Brako dailės mokyklos mokytojai, dailininkai – profesionalai, kviečia kurti kartu. Taip pat kviečiame į ekskursiją po Adomo Brako dailės mokyklą ir Rumpiškės dvarą.

Mokykla jau daugiau nei 50 metų moko jaunuosius klaipėdiečius meno paslapčių, įgyvendina edukacinius projektus, akcijas. Akcijos metu „Su Klaipėdos mūza“ bendrausime spalvomis, linijomis, formomis ir gera nuotaika.

Adomo Brako dailės mokyklos mokytojai savo pamokas perkelia į Ąžuolų parko erdvę ir kviečia visus klaipėdiečius (ir jaunus, ir senus) bei miesto svečius prisijungti prie atvirų dailės veiklų gamtoje. Galėsite laisvai kurti, lieti akvarele bei išbandyti grafikos technikas.

Beje, trečiadienį, birželio 14 d., klaipėdiečiai, bei miesto svečiai gali pasivaikščioti po Adomo Brako dailės mokyklą ir Rumpiškės dvarą. Mokykla garsėja tuo, kad čia nuolat atnaujinamos mokinių ir profesionalių dailininkų parodos. Šiuo metų vyksta 2022-2023 m. m. baigiamųjų (diplominių) darbų paroda bei mokytojos Rasos Užpelkytės kūrybinių darbų paroda, taip pat veikia profesionalių dailininkų, buvusių mokytojų, darbų galerija, kurioje eksponuojami dovanoti autorių kūriniai.

Norinčius pasivaikščioti po Rumpiškės dvarą, išgirsti dvaro istorijas bei sužinoti, kaip gyvena ir kuom „alsuoja“ mokykla šiandien, kviečiame į ekskursijas, kurių pradžia 14.30, 15.30 val. Įėjimas į mokyklą nuo Paryžiaus Komunos gatvės pusės. Dailės užsiėmimai vyks tarp Adomo Brako dailės mokyklos ir Ąžuolų giraitės parko tvenkinio nuo 14.30 iki 16.30 val.

 

 

 

Renginio koordinatorius  
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Rita Budvytytė 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mokykloje naudojame TAMO dienyną.

Tamo dienyno naudotojo vadovas tėveliams ir mokiniams

 

 

PDF dokumentas 2022-2023 m.m. pamokų tvarkaraštis

 

Susipažinkite su mūsų mokykla. Video.

 

 

 

 

 

________________________________________________________________

 

Gerbiami tėveliai,

Užmokestis už mokslą Klaipėdos Adomo Brako dailės mokykloje mokamas į
AB „Šiaulių bankas“ LT307180500003142423 sąskaitą

Mokėjimo pavedime (paskirtyje) PRIVALOMA nurodyti:
1. mokinio kodą,
2. mokinio vardą, pavardę, grupę.


KVITAS (PDF)